Zamknij

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

 
Środa, 24 października 2018 Imieniny: Arety, Marty, Marcina
Szukaj:
Wypożyczalnia Kajaków i Rowerów
Polecam niepowtarzalne wczasy w kajaku, kaszubskie
Dłubanka - dawny rodzaj łodzi
Dotychczasowe prace pozwoliły ustalić,
Swornegacie
Swornegacie - stara, kaszubska wieś
« dodaj atrakcje zobacz wszystkie »
Profilaktyka Uzależnień i Przemocy w Rodzinie

Punkt Konsultacyjny Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych Gminy Chojnice
Środa, 19.03.2014

Punkt Konsultacyjny Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych Gminy Chojnice Urząd Gminy w Chojnicach ul. 31 Stycznia 56a 89-600 Chojnice tel. 52 3972129 wew. 337 pokój nr 04 czynny od poniedziałku do piątku w godzinach  8:00 - 14:00 Dyżurująca: mgr Lucyna Narloch  Wniosek o zobowiązanie do leczenia odwykowego - pobierz Wniosek o umorzenie wniosku o zobowiązanie do leczenia odwykowego - [...]   więcej »Doznajesz przemocy?
Czwartek, 26.06.2014

  Bezpłatna pomoc dla osób pokrzywdzonych przestępstwem.   Pobierz informację nt. "Doznajesz przemocy? Lekarz ma obowiązek Ci pomóc!" - pobierz (pdf) [...]   więcej »


Samorządowy Ośrodek Edukacji w Zakresie Przeciwdziałania Uzależnieniom i Przemocy w Rodzinie Gminy Chojnice
Środa, 19.03.2014

 OFERTA PROFILAKTYCZNA NA ROK SZKOLNY 2014/15 W ZAKRESIE PRZECIWDZIAŁANIA UZALEŻNIENIOM I PRZEMOCY W RODZINIE Samorządowy Ośrodek Edukacji w Zakresie Przeciwdziałania Uzależnieniom i Przemocy w Rodzinie Gminy Chojnice ul. Strzelecka 31 w Chojnicach ZAPRASZA NA ZAJĘCIA DZIEŃ TYGODNIA GODZINY NAZWA - DLA KOGO [...]   więcej »


Informacja dla osób doznających przemocy w rodzinie
Środa, 19.03.2014

  NIEBIESKA KARTA - B POUCZENIE DLA OSÓB DOTKNIĘTYCH PRZEMOCĄ W RODZINIE Co to jest przemoc w rodzinie? Przemoc w rodzinie to jednorazowe albo powtarzające się umyślne działanie lub zaniechanie naruszające prawa lub dobra osobiste członków rodziny, a także innych osób wspólnie zamieszkujących lub gospodarujących, w szczególności narażające te osoby na niebezpieczeństwo utraty życia, zdrowia, naruszające ich godność, nietykalność [...]   więcej »


Projekt i wykonanie: Logonet