Zamknij

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

 
Środa, 24 października 2018 Imieniny: Arety, Marty, Marcina
Szukaj:
Park Narodowy Bory Tucholskie
Parki narodowe zgodnie z obowiązującą
Kaszubski Dom Rękodzieła Ludowego w Swornegaciach:
W ramach struktury organizacyjnej GOK funkcjonuje
Dłubanka - dawny rodzaj łodzi
Dotychczasowe prace pozwoliły ustalić,
« dodaj atrakcje zobacz wszystkie »
Konferencja podsumowująca działalność Stowarzyszenia w 2014 roku, pt.” Lokalna Strategia - jeden pomysł tysiące inicjatyw na obszarze LGR Mòrénka”.

Stowarzyszenie Wdzydzko - Charzykowska Lokalna Grupa Rybacka „Mòrénka” oraz Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku serdecznie zapraszają do udziału w konferencji podsumowującej działalność Stowarzyszenia w 2014 roku, pt.” Lokalna Strategia - jeden pomysł tysiące inicjatyw na obszarze LGR Mòrénka”. W ramach zorganizowanej konferencji odbędzie się spotkanie informacyjne Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Gdańsku pt. „Założenia Funduszy Europejskich na lata 2014-2020 w województwie pomorskim”.

Konferencja odbędzie się : 12 grudnia 2014 r.

Miejsce konferencji: PWSH „POMERANIA”, ul. Świętopełka 10, 89-620 Chojnice

Godzina rozpoczęcie konferencji: 9:30

W programie konferencji przewidziano między innymi wykłady z zakresu trzech bloków tematycznych:

I blok tematyczny dotyczyć będzie zagadnień związanych z Odnawialnymi Źródłami Energii a w szczególności aspektów związanych z kierunkami rozwoju OZE w Polsce czy też możliwościami ich zastosowania w działalności gospodarczej.

II blok tematyczny obejmować będzie Założenia Funduszy Europejskich na lata 2014-2020 w województwie pomorskim, gdzie omówione zostaną założenia ramowe programów operacyjnych jakie będą realizowane w bieżącym okresie planowania oraz inicjatywa JEREMIE jako alternatywne źródło pozyskania funduszy dla przedsiębiorców.

III blok tematyczny dotyczyć będzie działalności LGR "MÒRÉNKA", gdzie nastąpi pdsumowanie działalności Stowarzyszenia w mijającym 2014 roku oraz wskazane zostaną perspektywy działalności LGR na przyszłe lata.

Poniżej program konferencji i formularz zgłoszeniowy.

Prosimy o potwierdzeniu udziału do 10 grudnia br. Wszelkie informacje dostępne w biurze Stowarzyszenia, punkcie konsultacyjnym oraz na stronie internetowej www.lgrmorenka.pl

BIURO LGR Mòrénka PUNKT KONSULTACYJNY

ul. Wysoka 3/15 ul. Derdowskiego 7a

89 – 600 Chojnice 83-424 Lipusz

tel./fax 52 3343307 tel. 504 101 892

E-mail: biuro@lgrmorenka.pl


Serdecznie zapraszamy!!!!!!!!!!!

 

Program konferencji - pobierz
Formularz zgłoszeniowy - pobierzpoleć artykuł wersja do druku  

Projekt i wykonanie: Logonet